Новинка

Мастурбатор вагіна Temptation Passion Lady, тілесний
230 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6603BM-009002N
+380 (99) 027-35-20
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастурбатор вагіна Temptation Passion Lady, тілесний
Мастурбатор вагіна Temptation Passion Lady, тілесний
Цей мастурбатор для чоловіків відрізняється напрочуд приємною, реалістичною колірною гамою, притаманною дівчатам зі світлою шкірою. Світлий, з ніжним білим відтінком аксесуар імітує жіночу піхву і відтворює вигляд збудженої вульви. Статеві губи детально опрацьовані, що додає дизайну аксесуара ще більше вірогідності. Мастурбатор зручно лежить в руці, користуватися ним легко і комфортно.
Матеріал: TPR
Вага: 137 г
Розмір упаковки: 14*10*5,8 см








ПОВНА АНОНІМНІСТЬ!
Для нас конфіденційність наших клієнтів понад усе.
♥ Кожна посилка - абсолютно анонімно!
♥ Товар упаковується в чорну непрозору плівку
♥ В описі "Сувенір"
♥ Ніяких згадок про секс-шопі
Ми дуже цінуємо кожного з Вас! Спасибі, що Ви з нами!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 137 г |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Тілесний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд/Серія | Temptation |
| Діаметр | від 5 см |
| Діаметр (см) | 5.5 |
| Довжина | 12 - 15.9 см |
| Довжина (см) | 15.5 |
| Категорія | Мастурбатор |
| Код виробника | BM-009002N |
| Країна | Китай |
| Штрих-код | 6959532301854 |
| Основні | |
| Водостійкість | Так |
| Додатковий отвір | Вагінальне |
| Матеріал | Термопластична резина |
| Підлога | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Рельєф мастуратора | Ребристий |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴








