Віброяйце Pretty Love Debbie Remote Egg Pink
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Для кого | Для жінок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд/Серія | Pretty Love |
| Діаметр | 2 - 2.9 см |
| Діаметр (см) | 2.8 |
| Довжина | 8 - 11.9 см |
| Довжина (см) | 9.1 |
| Категорія | Віброяйце |
| Код виробника | BI-014405W |
| Матеріал | Силікон + пластик |
| Живлення | Батарейки АА (2 штуки) |
| Країна | Китай |
| Штрих-код | 6959532316759 |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴










